Username: Password:

Author Topic: Resmi Gunbot Satıcısı Captain Corporate  (Read 47 times)

Offline CaptainCorporate

• Trust: (0)
  • Rookie
  • *
    • View Profile
Resmi Gunbot Satıcısı Captain Corporate
« on: October 10, 2017, 11:31:29 AM »

Merhaba arkadaşlar,

Beni bir çok farklı mecradan tanıyanlarınız vardır, bitcointalk olsun, telegram olsun, reddit ve benzeri bir çok yerden benimle iletişimde olanlar olmuş olabilir.

Ben yine de kendimden bahsedeyim, Gunbotun ilk günlerinden bu yana hem Gunbotu kullanıyorum, hemde Resellerlık yapıyorum, Gunbotun yazılımsıcıs Guntharın Affiliate'ler için (Resellerdan farklı bir oluşum) gerekli uygulanması gereken kuralları yazmasını istediği kişi olacak ve hatta bir dönem Resellerlar konusunda danışacağı kişi olacak kadar eskiye dayanıyor Gunbot Resellerı oluşum.

Son zamanlarda vaktimin çoğunluğunu Gunbot optimizasyonuna ayırdığım için satış yapmaktan ziyade hali hazırda satın almış olan arkadaşlarımızla beraber Gunbotu en iyi şekilde çalıştırmanın stratejileri üzerinde çalışıyoruz. Gunbot muhteşem bir yazılım olmasına rağmen doğru kullanmayı bilmek en az gunbot sahibi olmak kadar önemli, bunun için vaktimin çoğunu gunbotu optimize etmekle harcıyorum.

Yine de yeni satın almak isteyecek olan arkadaşlarımıza, botu alacakları andan , bana ihtiyaçları kalmayana kadar hiç durmaksızın yardımcı oluyorum. Kesinlikle hiç çekinmeden aklınıza gelen her soruyu sorabilirsiniz. Botu satın almak zorunda da değilsiniz, botla alakalı ne zaman ne tarz bir sorunuz olursa olsun bana sorabilirsiniz çekinmeden, benden almamış olan insanlara da elimden gelen yardımı yapmaya özen gösteriyorum, amacımız daha fazla insanı aramıza katıp yeni bakış açısıyla gunbotu geliştirmek.

Böylece ;
- Gunbot Türkiye grubumuza - gunbotu alın veya almayın- katılabilirsiniz,
- Gunbotu almanız durumunda hem Gunbot Elite grubuna hem Botfather ana grubuna erişiminiz olur
- 1 Yıl boyunca ücretsiz olarak AWS (amazon gibi büyük bir firmanın VPS ayağı) üzerinden botu çalıştırmanız konusunda tam destek.
- 0.1 olan gunbot yerine %10 indirimle 0.09 btc ile satın alma

Gibi avantajlar elde edebilirsiniz.

İletişim ;

Bitcointalk Konu : https://bitcointalk.org/index.php?topic=1868620.0
 Bitcointalk Profil : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=886094
 Telegram : t.me/Captaincorporate